top of page

Aynı Ev
Daha Akıllı
Daha Tasaruflu

Ev Kontrol Uygulaması

Konfor ve Rahatlık

Evinizi çepeçevre sararak her noktada etkin kontrolünüzü sağlar. Akıllı ev sistemleri ile siz evde değilken bile aynı evdeymişsiniz gibi evinize müdahale edebilir ve gerekli kontrolleri gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede aklınız evde kalmaz. Bu sistemler ile daha güvenli, daha ekonomik ve daha konforlu yaşamanız da mümkün oluyor.

Akıllı Yaşamlar

Akıllı ev eğlence
Akıllı aydınlatma
Akıllı ev Kablosuz iklim kontrolü

Evinizde ses sisteminin keyfine ister sinema izlerken ister en popüler stream servislerinden yüksek çözünürlüklü müzik dinlerken varın. Üstelik bu sesleri isterseniz diğer odalara da tek bir dokunuşla gönderebilirsiniz.

Eğlence

Akıllı Aydınlatma

Akıllı evinizin akıllı aydınlatma sistemi sayesinde günün belirli saatlerine göre ya da oda bazlı olarak ambiyans modifikasyonu yapabilirsiniz.

Kablosuz Control termostatlar, çalışma saatlerine veya dış iklime bağlı olarak sıcaklığı kontrol etmeyi kolaylaştırır. Evinize güneş vuruyorken, önce perdeleri kapatarak enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.

İklim Kontrolü

Akıllı ev Güvenlik kontrolü

Güvenlik Kontrolü

 Evinizin herhangi bir noktasına su değdiği anda veya gaz kaçağı olduğu anda akıllı telefonunuza veya tabletinize bir uyarı göndererek önlem alabilmenizi sağlıyor.

Örneğin, Siz tatildeyken, açık unuttuğunuz musluktan taşan su ile temas eden sensör, size telefondan uyarı gönderip, aynı zamanda motorize vanayı kapatabiliyor. Veya ev içi tesisatınızda meydana gelecek gaz kaçağında sensörler motorize vanaya talimat gönderip gazı kesmenize olanak tanır. Böylece siz evde değilken ya da uyurken meydana gelebilecek bir su basması veya gaz kaçağının önüne geçmiş oluyorsunuz.

Akıllı ev perde ve panjur otomasyonu

Perde ve Panjur Otomasyonu

Sizin, evinizden uzakta bir yerde olduğunuzu ve yağmur yağdığını düşünelim. Böyle bir durumda ‘Panjurları kapat, camlar kirlenmesin!’ gibi bir senaryo yazabilirsiniz. Eğer isterseniz sistem bu durumu otomatik hale getirir ve her yağmur yağdığında siz evde dahi olsanız aynı senaryoyu tekrarlar.

Akıllı ev bahçe ve garaj kapısı otomasyonu

Aracınızla evinize yaklaştığınızda akıllı telefonunuza bir dokunuşla, sesli komut ile bahçe kapınız açılmaya başlar. Böylece vakit kaybetmeden ve araçtan inmeden kapınız açılmış olur.

Özellikle sıcak ya da güneşli günlerde aracınızdan inmenize gerek kalmadan otoparkınıza girmenin konforunu da yaşarsınız.

Bahçe ve Garaj Kapısı Otomasyon Kontrolü
 

Her Bütçeye Uygun Paketler

Akıllı ev paketleri
bottom of page